وب سایت اسپاتول

فروشگاه اینترنتی اسپاتول پلتفورمی است برای تامین کلیه نیازهای جامعه دندانپزشکی کشور و زیرساختی برای ارایه کالا و خدمات شرکت های تولید کننده، وارد کننده و توزیع کننده فعال در زمینه دندانپزشکی. و البته خود برند اسپاتول یا شرکت کهربای ماندگار آفاق وارد کننده به صورت مستقیم بسیاری از محصولات برتر با برند های معتبر دنیا نیز می باشد. هدف این فروشگاه فراهم آوری بستری برای بروزرسانی علمی و اطلاع از آخرین دستاوردهای حرفه دندانپزشکی و همچنین راحتی یافتن اقلام مورد نیاز همراه با مقایسه بی طرفانه و خرید اسان در فضای مجازی میباشد.

 
 
LED Curing Light 05
Spatol - Cobalt Oxybar - Gelycerin Gel 01

این پروژه در دی ماه 1401 کلید خورد و در بهم ماه به صورت عمومی شروع به فعالیت کرد. پروژه اسپاتول سومین پروژه ایران آرک بود که در استودیو های داخلی عکاسی و فیلمبرداری از آنها انجام گرفت .

این پروژه هنوز تحت پشتیبانی ایران آرک می باشد.

LED Curing Light 07
EXP - Angle Handpiece XM-EW01 02

کارفرما

کهربای ماندگار آفاق

تاریخ انتشار

بهمن ۱۴۰۱

دسته خدمات

طراحی وب و عکاسی

چاپ سه‌بعدی نمونه طراحی شده قطعات در خودروسازی و بررسی دقیق نمونه، قبل از تولید، از کوچک‌ترین خطایی در تولید جلوگیری می‌کند و به طراحی دقیق‌تر تجهیزات کمک می‌کند. مهندسان می‌توانند، با چاپ سه‌بعدی نمونهٔ قطعات با حجم کم، بررسی‌های لازم را دقیق‌تر انجام دهند و از تولید و اشتباهات مکرر جلوگیری کنند. چاپ سه‌بعدی موانع نوآوری در تولید را می‌شکند و حرکت در راستای تولید مطمئن را سرعت می‌بخشد.