demo-attachment-562-Ellipse-8
Card-min
Bulb-Left-min
Rocket-Right-1-min
Card2-min
Group-23-min
Mask-Group-6-min
تجربه‌ی تکنولوژی

زندگی دیجیتالی

شبکه جهانی وب یا وب جهان‌گستر، یا تارِ جهان‌گستر یا به‌طور ساده وب به معنی  صفحه (یا تار) یک سامانهٔ اطلاعاتی از پرونده‌های ابرمتنی هم‌بسته‌است، که از شبکه جهانی اینترنت می توان به آن دسترسی داشت. به کمک یک مرورگر وب می‌توان صفحات وب که شامل متن، تصویر، ویدئو و سایر محتویات چندرسانه‌ای هستند را مشاهده و به کمک شبکه ای از پیوندها در میان آن‌ها حرکت کرد.

تیم برنرز لی، پژوهشگر علوم رایانه و کارمند مؤسسه ی سرن در نزدیکی ژنو، در ماه مارس سال ۱۹۸۹ پیشنهاد اولیهٔ وب امروزی را مطرح کرد. در آن پیشنهاد قرار بود که یک سیستم ارتباطی درون شبکه ای برای مؤسسه سرن باشد، اما برنرز لی به‌زودی متوجه‌شد که این ایده قابلیت جهانی‌شدن را دارد. برنرز لی به همراه رابرت کایلیائو در سال ۱۹۹۰ این پیشنهاد را به‌عنوان «پیوند و دسترسی به اطلاعات مختلف به‌صورت تارنمایی از گره‌هایی که کاربران به دل‌خواه در میان آن‌ها حرکت می‌کنند» ارائه دادند. برنرز لی در ماه دسامبر همان سال، اولین وبگاه (وب سایت) را به وجودآورد و در ۷ اوت ۱۹۹۱ آن را به‌عنوان یک پروژه در گروه خبری alt.hypertext منتشر کرد

و این سر آغاز شروع فناوری وب در دنیای امروز است. حالا و در قرن حاضر میلیون ها صفحه وب در سراسر فضای بی کران اینترنت هر کدام خانه یک کسب و کار هستند. و شاید تنها جای شما در بین آنها خالی باشد!

این آمار به صورت هفتگی به روز می شود

آمار و ارقام

Hand-03-L-min
Hand-01-L-1-min
0 +

بیش از 7 سال فعالیت

ما کار پروژه ایران آرک به صورت حرفه ای از آبان ماه 1395 آغاز شد و تا امروز ادامه داشت.

0 %

بازخورد مثبت مشتریان

در نظر سنجی انجام گرفته در تابستان 1401 از مشتریان قدیمی و از میان صدها پروژه انجام شده از روز فعالیت ما به دست آمد.

0 +

پروژه‌های فعال

تعداد پروژه های فعالی که در حال حاضر بر روی آنها کار می کنیم

سوالات متداول کاربران

چه سوالی دارید؟

اگر جواب سوالتان در لیست مقابل نبود اصلا جای نگرانی نیست هر موقع از روز می تونید با ما تماس بگیرید

یک پروژه شامل توسعه و آماده سازی یک وب سایت اصولی و استاندارد، تبلیغات، لینک سازی و تولید محتوا و بطور کلی مدیریت حرفه ای یک وب سایت توسط یک تیم وب مستر می باشد.

هزینه یک پروژه را استراتژی (نیاز کسب و کار) تعیین خواهد کرد. به طور کلی بر حسب نیاز کسب و کار خودتان تعیین می کنید که چه قدر برای سایت و بازاریابی دیجیتالی هذینه می کنید. 

هزینه دامنه ها و فضای میزبانی رایگان می باشد.

ویرایش، طراحی مجدد یا تغییر در اطلاعات خیر، اما اگر وب سایت کاملا آماده شروع کار باشد، امکان شروع فرایند و ارائه خدمات سئو در آن قابل انجام است، با این حال وب مستر باید وب سایت را بررسی کرده تا از نظر سئو داخلی لاقل کم نقض باشد و آماده شروع فرایند سئو باشد.

در 99% مواقع این سوال غلط پرسیده می شود! بالا بیاد یعنی چه؟ در چه تعداد کلمه کلیدی؟ در کدام صفحات و لینکها؟ هر وب سایتی به هر شکل پس از شناسانده شدن به موتور های جستجو اینکس شده و قابل جستجو خواهد شد اما این که چقدر زمان ببرد در صفحات بالاتر قرار بگیرید یک رابطه مستقیم با کیفیت کارهایی دارد که برای سئو یک وب سایت انجام می شود، تولید محتوای متنی، ویدیویی، تصویری کاملا ارگانیک و حرفه ای،  آلت تصویر ها، عناوین مطالعه دقیق کلمات کلیدی، مدیریت و ساخت یا نظارت بر بک لینک ها و آنالیز های سئو و ... 

پس از ارسال درخواست کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت، پس از دریافت اطلاعات کافی و مورد نیاز یک قرارداد برایتان ارسال خواهد شد که در صورت رضایت پس از انعقاد قرار داد همکاری رسمی آغاز خواهد شد. فرایند ساخت و اتمام پروژه در قرارداد ذکر خواهد شد، اگر پروژه کوتاه مدت باشد مابین  3 الی 10 روز و اگر بلند مدت یا ادامه دار باشد ممکن است به صورت ماهانه ، 6 ماهه یا سالانه بر حسب اتخاب شما باشد.